Vitt skinn med silverfärgade metalldetaljer Invändigt fodrad i ljusbrun mocka, tre fack varav ett med dragkedja. Märkt "JIMMY CHOO MADE IN ITALY". Ca 36 x 22 x 13 cm.
Med dustbag.
Bruksslitage, repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.