763
487139

CHANEL, hatt

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
136 - 163 EUR
145 - 174 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
CHANEL, hatt

Marinblå med brett svart sametsband med rosett. Etikettmärkt "CHANEL". Enligt märkning storlek 58.

Obetydligt bruksslitage. Mindre bucklor.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

126. Bordspendyl, Frankrike, sent 1700-tal, Louis XVI.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK