694
478809

DIANE VON FURSTENBERG, klänning, amerikansk storlek 8

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
109 - 136 EUR
116 - 145 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Mönstrad klänning i blandmaterial, omlottmodell. Smalt skärp i midjan. Motiv av svarta och röda palmblad mot vit botten. Etikettmärkt "Diane von Furstenberg", enligt etikett amerikansk storlek 8. Bystvidd 80 cm, rygglängd mitt bak 102 cm.

Smärre bruksslitage

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

354. Resebestick, 3 delar, delvis förgyllt silver, ostämplade, möjligen Tyskland 16/1700-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
Aktuellt bud:
6 500 SEK