CHRISTIAN LOUBOUTIN, ett par kilklack skor, "Mary Janes Wallis". Storlek 37
Svart lackerad skinn, rem över ankel. Kilklack i träfaner. Innersula i beige skinn, stämpelmärkt "Christian Louboutin Paris". Enligt märkning storlek 37. Klackhöjd ca 11 cm. Ask samt dustbag medföljer.
Smärre bruksslitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in