598
510749

CHRISTIAN LOUBOUTIN, ett par kilklack skor, "Mary Janes Wallis". Storlek 37

Utropspris
1 500 SEK
136 EUR
145 USD
Klubbat pris
1 600 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart lackerad skinn, rem över ankel. Kilklack i träfaner. Innersula i beige skinn, stämpelmärkt "Christian Louboutin Paris". Enligt märkning storlek 37. Klackhöjd ca 11 cm. Ask samt dustbag medföljer.

Smärre bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

503. Mauboussin ring platina med en droppformad diamant ca 2.50 ct.
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
120 000

ditt bud
Aktuellt bud:
120 000 SEK