564
489477

HERMÈS, skärp, "Ceinture"

Utropspris
2 000 SEK
177 EUR
182 USD
Klubbat pris
1 500 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
HERMÈS, skärp, "Ceinture"

Svart skinn med beslag och spänne i metall med guldöverdrag. Artisanstämplad. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Längd till hål ca 72-76 cm. Ask medföljer.

Obetydligt bruksslitage.