Svart läder, hänge i form av spiral. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE" samt artisanstämplad. Längd ca 40 cm, längd hänge ca 4 cm. Ask medföljer.
Obetydligt bruksslitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in