535
495687

LOUIS VUITTON, handväska, "Pont Neuf".

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
272 - 318 EUR
290 - 338 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart epi, beslag och dragkedja i mässing. Två fack utvändigt, samt ett större i mitt med dragkedja. Fodrad i grå mocka. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 25x22x12 cm.

Slitage, repor samt foder med fläckar.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

103. Väggpendyl, märkt Baudin à Paris, 1700-talets mitt, Louis XV.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK