Svart epi, beslag och dragkedja i mässing. Två fack utvändigt, samt ett större i mitt med dragkedja. Fodrad i grå mocka. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 25x22x12 cm.
Slitage, repor samt foder med fläckar.
×
Logga in
Kunde inte logga in