517
453485

DIANE VON FURSTENBERG, klänning. Amerikansk storlek 6.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
109 - 136 EUR
116 - 145 USD
Klubbat pris
2 800 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart tyg i omlottmodell. Etikettmärkt "DIANE von FURSTENBERG". Enligt etikettmärkning storlek 6. Bystvidd ca 94 cm, rygglängd ca 94 cm.

Smärre bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

228. Desserttallrikar, sex stycken, porslin. "Flora Danica", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
Aktuellt bud:
11 000 SEK