455
486883

STÖVLAR, Ralph Lauren, ett par stövlar. Storlek 9 B.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Brun mocka och skinn med remmar runt ankel. Stämpelmärkt "RALPH LAUREN COLLECTION MADE IN ITALY". Enligt märkning storlek 9 B. Klackhöjd ca 10 cm. Skafthöjd ca 39 cm.

Smärre bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

405. Ib Kofod-Larsen, sideboard, modell "501" ur "Ib 500"-serien, Seffle Möbelfabrik, Säffle, 1960-tal.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK