425
495053

Louis Vuitton, weekend bag, "Sac Athletisme"

Utropspris
6 000 - 7 000 SEK
530 - 618 EUR
546 - 638 USD
Klubbat pris
5 800 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Fodrad med beige canvas, två mindre fack invändigt. Invändigt stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". Axelband. 75 x 30 x 30 cm.

Dustbag medföljer

Obetydligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

413. Finn Juhl, soffbord, modell "FJ 4850"/"Eye", snickarmästare Carl Brørup, Danmark, 1940-50-tal.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK