848
434867

DSQUARED, jacka med päls krage, storlek 42.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Grönt behandlat tyg med pälskrage. Beslag och dragkedjor i guldfärgad metall. Tio fickor fram. Fodrad i rutigt ylle tyg samt randigt tyg i ärmar. Baksida med böjbara flappar. Etikettmärkt "DSQUARED". Enligt etikett storlek 42. Rygglängd mitt bak ca 48 cm, bystvidd ca 88 cm, ärmlängd ca 41 cm.

Bruksslitage. Kanter baktill med något slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

13A. Edvin Öhrström, skulptur, "Isig prisma", gjutet glas, Orrefors eller Lindshammars glasbruk, 1950-60-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK