835
430242

CÉLINE, blus. Storlek 38

Utropspris
800 - 1 000 SEK
71 - 88 EUR
73 - 91 USD
Klubbat pris
400 SEK
CÉLINE, blus. Storlek 38

Rutig siden i grönt, gult och rött. Polokrage. Manschettknappar i guld med logo. Etikettmärkt "CELINE PARIS MADE IN FRANCE". Enligt etikett storlek 38. Rygglängd mitt bak ca 61 cm, bystvidd ca 104 cm, ärmlängd ca 45 cm.

Obetydligt bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

92. Ewald Dahlskog, fat, fajans, Bobergs Fajansfabrik, Gävle, 1930-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
4 000

ditt bud
3 500

ditt bud
3 000

ditt bud
Aktuellt bud:
4 000 SEK