799
435213

RALPH LAUREN, sarong 1980-tal

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
133 - 177 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
800 SEK
RALPH LAUREN, sarong 1980-tal

Bomull. I form av amerikanska flaggan. Märkt "RALPH LAUREN POLO SPORT". 160 x 80 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Ask medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

98. Åke Holm, skulptur, ”Mose”, stengods, Höganäs, 1950-tal.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
19 000 SEK