Marinblå skinn och syntet, spänne märkt "PRADA" i guldfärgad metall. Två fack. Justerbar axelrem. Fodrad i blått tyg med inväv logomönster, ett fack invändigt med dragkedja. 24 x 17 x 9 cm.
Bruksslitage, repor.
Dustbag medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in