654
427849

YVES SAINT LAURENT, kavaj / jacka. Storlek 42

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
88 - 133 EUR
91 - 137 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Grått blandtyg, svarta och grå knappar. Två fickor fram. Etikettmärkt "Yves Saint Laurent variation MADE IN FRANCE". Enligt etikett storlek 42. Rygglängd mitt bak ca 70 cm, bystvidd ca 46 cm, ärmlängd ca 43 cm.

Bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

16. Vicke Lindstrand, vas, glas, "Vinter", Kosta, 1950-60-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK