Mörkbrunt skinn. Tre fickor fram. Fodrad i brun siden. Etikettmärkt "CELINE PARIS MADE IN FRANCE". Enligt etikett storlek 42. Rygglängd mitt bak ca 70 cm, bystvidd ca 96 cm, ärmlängd ca 39 cm.
Smärre bruksslitage, smärre repor och märken i skinn.
×
Logga in
Kunde inte logga in