619
457474

SKÄRP, Ralph Lauren.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
265 - 309 EUR
273 - 319 USD
Klubbat pris
SKÄRP, Ralph Lauren.

Svart alligatorskinn med silverfärgade beslag i form av hästskor. Stämpelmärkt "RALPH LAUREN MADE IN ITALY", "AMERICAN ALLIGATOR" samt numrerad. Enligt märkning storlek M. Längd något justerbar. Längd till hål ca 75-83 cm.

Obetydligt bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

215. Erik Tidstrand, & Simon Gate, taklampa från Tändstickspalatset, Nordiska Kompaniet & Orrefors, ca 1928.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK