Svart lackerad skinn respektive svart skinn. Stämpelmärkta "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Artisanstämplad. H-spänne i metall med guldöverdrag. Längd till hål: ca 79 respektive 82 cm.
Bruksslitage.
Ask medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in