562
453804

CHANEL, väska.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 330 EUR
1 090 - 1 370 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
CHANEL, väska.

Svart skinn med guldfärgade beslag. Framsida prydd med CC-logga, baksida samt framsida med större ficka. Fodrad i svart kanvas, invändigt ett mittfack och ett mindre fack, båda med dragkedja. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. 36 x 24 x 12 cm.

Smärre bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

108A. Hans Hedberg, skulptur, fajans, hjortron, Biot, Frankrike.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
Fair warning
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK