532
434845

KARL DONOGHUE, en pälskrage.

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
133 - 159 EUR
137 - 164 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
KARL DONOGHUE, en pälskrage.

Svart päls, etikettmärkt "KARL DONOGHUE".

Obetydligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

18. Vicke Lindstrand, vas, glas, "Höst", Kosta, 1950-60-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
Aktuellt bud:
9 500 SEK