412
450252

CÉLINE, beautybox.

Utropspris
2 000 SEK
177 EUR
182 USD
Klubbat pris
1 500 SEK
CÉLINE, beautybox.

Monogram canvas med bruna skindetaljer. Beslag i guldfärgad metall, spänne prydd med logo. Fodrad i brunt konstskinn, invändigt inredning av bl.a. spegel i lock, ficka och läderrem. Stämpelmärkt "CÉLINE PARIS". 25 x 19 x 17

Smärre bruksslitage, enstaka mindre revor i skinn.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

17. Vicke Lindstrand, vas, glas, "Träd i dimma", Kosta, 1950-60-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK