344
430249

YVES SAINT LAURENT, tröja, 1980-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
71 - 88 EUR
73 - 91 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Senapsgul bomull med stickad vågmönster. Något längre bak än fram. Etikettmärkt " Yves Saint Laurent variation". Rygglängd mitt bak ca 71 cm, bystvidd ca 116 cm, ärmlängd ca 45 cm.

Obetydligt bruksslitage.