323
400306

MAISON MARTIN MARGIELA, pälsväst, storlek 1

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
442 - 530 EUR
455 - 546 USD
Klubbat pris
3 500 SEK

Vitt gethårs päls med baksida i ljust ylle. Etikettmärkt "MAISON MARTIN MARGIELA". Enligt etikett storlek 1. Rygglängd mitt bak ca 46 cm, bystvidd ca 82 cm.

Smärre bruksslitage, enstaka mindre fläck.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

92. Ewald Dahlskog, fat, fajans, Bobergs Fajansfabrik, Gävle, 1930-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
3 500

ditt bud
3 000

ditt bud
Aktuellt bud:
5 000 SEK