282
449859

CÉLINE, portfölj och plånbok

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
133 - 177 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
1 200 SEK
CÉLINE, portfölj och plånbok

Brun behandlat monogram canvas med bruna skinndetaljer. Framsida prydd med logo. Portfölj med ett fack invändigt, 40 x 29 cm. Plånbok med två fack, 9,5 x 13,5 cm.

Smärre bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

65. Stig Lindberg, skulptur, stengods, med vas av Berndt Friberg, Gustavsbergs studio, 1940-tal.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK