Monogram canvas. Handtag, detaljer och adressetikett i läder, mässingskodda hörn. Mässingslås märkta med monogram samt plakett märkt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE". Invändig fodrad i beige konstläder, inredning med bricka och stroppar. 80 x 53 x 26 cm.
Smärre bruksslitage. Smärre skador i skinn.