265
457487

LOUIS VUITTON, resväska

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
265 - 309 EUR
273 - 319 USD
Klubbat pris
4 500 SEK
LOUIS VUITTON, resväska

Monogram-canvas med detaljer i ljust skinn. Botten med extra-fack med dragkedja. Fodrad i ljus skinnimitation, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". Ca 45 x 32 x 26 cm.

Slitage

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

62. Berndt Friberg, vaser, 10 st och skålar, 2 st, stengods, Gustavsbergs studio, 1960-tal.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK