263
450544

LOUIS VUITTON, resväska, "Keepall 55", 1988.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
353 - 442 EUR
364 - 455 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Fodrad med brun canvas. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 55 x 29 x 25 cm.

Bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

28. Emile Gallé, vas, överfångsglas, "firepolished", Nancy, Frankrike, daterad 1900.
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
Aktuellt bud:
6 000 SEK