209
429597

Piaget. Guld. Manuell. 25 x 27 mm. 1967.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
911 - 1 090 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Herrklocka i guld med läderband och guldspänne, båda original.

Proveniens

Inköpt av ägaren 1967 i Cannes i Cartier butiken.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

17. Vicke Lindstrand, vas, glas, "Träd i dimma", Kosta, 1950-60-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
12 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
12 000 SEK