Röd siden, pressat skinn i grönt och blått med dekor av pärlor. Fodrad i svart siden, invändigt ett litet fack. Etikettmärkt "Cora Jacobs Collection NEW YORK, PARIS, FIRENZE, LONDON, TOKYO, MANILA". 22,5 x 14 x 5 cm.
Bruksslitage, smärre repor.
×
Logga in
Kunde inte logga in