Jeanstyg med gula dekorstickningar. Guldfärgad klack, höjd 9 cm. Enligt märkning storlek 39 1/2. Stämplemärkt: "ESCADA MADE IN ITALY". Innerlängd 26 cm.
Obetydligt bruksslitage
Dustbag medföljer
×
Logga in
Kunde inte logga in