Vändbart skärp med en sida i orange togo och en sida i brunt skinn. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Artisanstämplad. H-spänne i metall med guldöverdrag. Enligt märkning storlek 85. Längd till hål: 84-91 cm.
Bruksslitage. Senare hål.
×
Logga in
Kunde inte logga in