528
396516

YVES SAINT LAURENT, kjol.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 88 EUR
75 - 93 USD
Klubbat pris
800 SEK
YVES SAINT LAURENT, kjol.

Svart sammet. Två fickor i sidorna. Etikettmärkt "SAINT LAURENT rive gauche". Enligt etikett storlek 38. Midjevidd ca 64 cm, längd 75 cm.

Obetydligt bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

361. Svend Langkilde, sideboard, Langkilde Møbler, Danmark, 1960-tal.
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK