Vit bomull med genombruten brodyr. Etikettmärkt "SAINT LAURENT rive gauche". Enligt etikett storlek 40. Rygglängd mitt bak ca 58 cm, bystvidd ca 100 cm, ärmlängd ca 44 cm.
Obetydligt bruksslitage. Brodyr med enstaka skador.
×
Logga in
Kunde inte logga in