431
398343

HERMÈS, handväska, "Birkin 35".

Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
3 520 - 3 950 EUR
3 730 - 4 200 USD
Klubbat pris
55 000 SEK

Epsom i svart med svarta stickningar, beslag i palladium behandlat metall. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplad "B09", inramat "N". Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Fodrad i svart skinn, invändigt två fack varav ett med dragkedja. 35 x 25 x 18 cm.

Obetydligt bruksslitage och enstaka märken.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

267. Axel Einar Hjorth, bord, "Lovö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK