402
385259

BURBERRY, trenchcoat.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
176 - 220 EUR
187 - 233 USD
Klubbat pris
3 600 SEK
BURBERRY, trenchcoat.

Svart bomullsblanding, dubbelknäppt. Knappar märkta "BURBERRY LONDON". Två fickor med knäppning. Skärp medföljer. Helfodrad i rutigt tyg, invändigt två fickor. Etikettmärkt "BURBERRY LONDON MADE IN ENGLAND". Rygglängd mitt bak ca 100 cm, bystvidd ca 100 cm, ärmlängd ca 43 cm.

Bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

281. Oscar Nilsson, tillskrivet, skåp, sannolikt Åfors Möbelfabrik Swedish Modern 1940-tal.
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK