398
374877

YVES SAINT LAURENT enligt uppgift, skärp, ej märkt.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 88 EUR
75 - 93 USD
Klubbat pris
500 SEK

Silverfärgad metall länk med dekor av rosett. Längd ca 72 cm.

Obetydligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

173. Josef Frank, pallar, ett par, modell "686", Firma Svenskt Tenn 1900-talets mitt.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
Fair warning
8 500

ditt bud
Aktuellt bud:
9 500 SEK