Grovt linne med läderskodda hörn samt mässingslås märkta "HERMÈS PARIS" samt "B5". Spår av resetiketter. Inredd med två spännband i läder. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS 24 Rue St.Honore". 75 x 45 x 19,5 cm.
Handtag med skador. Krafigt slitage. Lukt.
×
Logga in
Kunde inte logga in