261
382755

ELIT, paletå

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
220 - 264 EUR
233 - 280 USD
Klubbat pris
ELIT, paletå

Svart ull med fyllig svart sammetskrage, dubbelknäppt. Två fickor med lock. Helfodrad i svart siden, invändigt två fickor. Etikettmärkt "AB ELIT C.A.P. NORRKÖPING". Rygglängd mitt bak ca 121 cm, bystvidd ca 116 cm, yttre ärmlängd ca 68 cm.

Smärre bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

168. Josef Frank, matbord, modell "947", Firma Svenskt Tenn, 1900-talets mitt.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
Fair warning
75 000

ditt bud
68 000

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK