251
383108

MEISTERSINGER, Mechanik herr, stål, 1900/2000-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
351 - 527 EUR
373 - 560 USD
Klubbat pris

Manuell, mörk urtavla med vit index med arabiska siffror, glas, diameter 42 mm. Svart läderarmband, ej märkt.

Slitage, boett med kraftig slitage, glas med smärre repor. Ej funktionstestad.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

358. Knud Joos, sidobord, ett par, Jason, Danmark 1960-tal.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
11 000 SEK