Siden, märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "R Dallet", designad av Robert Dallet 1995. Motiv av olika djur, bl a panda, fåglar samt leopard mot fjälllandskap på ljusblå botten, ljusbeige bård. 88 x 88 cm.
Obetydligt slitage.
Originalkartong medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in