Clemence-kalvskinn i svart. Spänne samt "nametag" i silverfärgad metall. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "U.4", inramat "F". 62 x 2,5 cm, längd till hål 45-53 cm.
Smärre slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in