692
329984

GUCCI, kavaj

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
136 - 182 EUR
145 - 193 USD
Klubbat pris
GUCCI, kavaj

Mörkgrå ullblanding. Stängs med en knapp, märkt "GUCCI". Helfodrad i svart tyg med invävt monogrammönster. Etikettmärkt "GUCCI". Enligt etikett storlek 46. Rygglängd mitt bak 68 cm, bystvidd 96 cm, ärmlängd 45 cm.

Obetydligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

186. Ring, troligen Nordeuropa, 1500-tal, Renässans.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
5 000 SEK