565
348722

CHANEL, halsband

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
227 - 272 EUR
242 - 290 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
CHANEL, halsband

Ankarlänk i guldfärgad metall med dekor av färgade stenar i glas, infattning märkt CC. Brickmärkt "CHANEL MADE IN FRANCE". Längd ca 180 cm.

Förgyllning med ställvis slitage.

Orginalkartong medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

4. Skrivskåp, av Johan Söderberg (instrumentmakare under snickarämbetet i Stockholm 1803-1820) Empire.ursp. kabinettpiano,
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK