Mongram canvas, fodrad i brunt. Överlappande lock med fack. Fack framtill med dragkedja, stämplat "LV". Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 20 x 12 x 2,5 cm.
Obetydlig slitage.
Dustbag medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in