535
334192

LOUIS VUITTON, clutch.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
136 - 182 EUR
145 - 193 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
LOUIS VUITTON, clutch.

Mongram canvas, fodrad i brunt. Överlappande lock med fack. Fack framtill med dragkedja, stämplat "LV". Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 20 x 12 x 2,5 cm.

Obetydlig slitage.

Dustbag medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

29. Sekretär, tillskriven Johan Fredric Wejssenburg d.ä. (mästare i Stockholm 1795-1837), Sengustaviansk.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK