Monogram canvas med skinndetaljer. Tellikor märkta "LOUIS VUITTON". Fodrad i brunt canvas, invändigt ett fack. Lås samt nyckel medföljer. Lås märkt "LOUIS VUITTON PARIS MADE IN FRANCE". Numrerad. 40 x 25 x 18.
Slitage.