Monogram canvas med bruna läderdetaljer. Sifferlås märkt "LOUIS VUITTON PARIS". Fodrad med beige konstläder med två fack samt stroppar, stroppar märkta "LOUIS VUITTON". Öppnas med dragkedja, märkt "LV". 80 x 53 x 26 cm.
Foder med skador. Slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in