Monogram canvas. Handtag, detaljer och nametag i läder, mässingsskodda hörn. Mässingslås märkta med monogram samt plakett märkt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE". Invändig fodrat i beige, inredning med stroppar. 46 x 35 x 15 cm.
Dekor med smärre skador. Slitage.