485
337211

LOUIS VUITTON, resväska.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
454 - 545 EUR
483 - 580 USD
Klubbat pris
5 700 SEK
LOUIS VUITTON, resväska.

Monogram canvas. Handtag, detaljer och nametag i läder, mässingsskodda hörn. Mässingslås märkta med monogram samt plakett märkt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE". Invändig fodrat i beige, inredning med stroppar. 46 x 35 x 15 cm.

Dekor med smärre skador. Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

227. Lövformade fat, två stycken, porslin. "Flora Danica", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
Aktuellt bud:
9 000 SEK