483
346212

BURBERRY, halsband

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
109 - 136 EUR
116 - 145 USD
Klubbat pris
1 100 SEK
BURBERRY, halsband

Ankarlänk med dekorativa plattor med burberrys rutmönster i gulfärgad metall. Brickmärkt "BURBERRY ESTABLISHED 1856". Omkrets ca 188 cm.

Obetydligt slitage

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

425. Andrei Gerasimov och Alderman Fyodor Petrov, kalkar, ett par, delvis förgyllt silver, Moskva 1759.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
Aktuellt bud:
8 000 SEK