Svart konstläder med tryckt logo i brunt samt svarta skinndetaljer, spänne i silverfärgad metall. Invändigt fodrad i svart, ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "CELINE" samt "MADE IN ITALY", numrerad. Spänne märkt "CELINE", magnetiskt lås. 27 x 16 x 4.
Smärre slitage.