419
336925

HERMÈS, slips

Utropspris
1 000 SEK
91 EUR
97 USD
Klubbat pris
800 SEK
HERMÈS, slips

Siden. Etikettmärkt med Hermès symbol med häst och vagn. Invävdmärkning "HERMÈS PARIS", "MADE IN FRANCE" samt modellbeteckning. 8 x 142 cm.

Obetydligt slitage.

Orginalkartong medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

269. Mattfragment, antik, Västanatolisk "Lotto", 1600-tal, ca 142 x 115 cm (inklusive ram 155 x 124 cm).
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
13 000 SEK